JOTKEL - Lekki stół montażowy

 • JOTKEL wprowadził do sprzedaży lekki stół montażowy z pochylanym blatem, który przeznaczony jest do prac na stanowiskach montażowych, przy kompletacji, pakowaniu, do warsztatów, garaży, ale nie tylko.
  Polecany również do pracowni modelarskich, plastycznych, szkolnych, krawieckich, kwiaciarni i innych miejsc, gdzie liczy się wygodna pozycja pracy.
więcej...
więcej...

JOTKEL - Wózki warsztatowe HWW 05

 • Jotkel wprowadził do sprzedaży nową linię wózków warsztatowych HWW 05, które stanowią mobilne i komfortowe miejsce pracy w warsztacie lub na hali produkcyjnej.

  Wyróżnia je wysoka estetyka wykonania i doskonałe parametry użytkowe.
więcej...
więcej...

Kapsuła Czasu na 600 lecie Krotoszyna

 • Mieszkańcy Krotoszyna w niezwykły sposób uczcili 600-lecie założenia miasta. Na skwerze w pobliżu Muzeum im. H. Ławniczaka ukryli skarby dla przyszłych pokoleń.

  W Kapsule Czasu umieścili przedmioty związane z życiem codziennym Krotoszyna oraz pamiątki obchodów 600-lecia miasta.

  Okazałą kapsułę ze stali nierdzewnej ufundowała i wykonała spółka Jotkel.
więcej...
więcej...

 • Zarząd Promag Spółka Akcyjna przeprasza
 • Pana Jana Krzywonosa,
 • Właściciela Przedsiębiorstwa Jotkel z siedzibą w Krotoszynie,
 • za wprowadzenie do obrotu skopiowanych wyrobów Przedsiębiorstwa Jotkel - mebli warsztatowych,
 • i składa zapewnienie, że powyższy stan rzeczy nie będzie miał miejsca w przyszłości.
więcej...
więcej...

Experts in workshop equipment

 • JOTKEL is , a company from Krotoszyn, is Poland’s leading provider of equipment for workshops, warehouses, factories, and workers’ social areas. Its motto is: tradition, competence, and quality.

  Prezentacja osiągnięć Przedsiębiorstwa Jotkel na łamach miesięcznika „Industry Europe” – 2014 r.
więcej...
więcej...

Poised for growth

 • JOTKEL is  a successful family-owned and run Polish company with a diverse range of products, including server and IT casings, systems for machinery storage, as well as new offerings such as outdoor gym systems.

  Prezentacja profilu działalności i osiągnięć Przedsiębiorstwa Jotkel na łamach miesięcznika „Industry Europe” – 2012 r.
więcej...
więcej...

Transport na hulajnodze

 • Hulajnoga magazynowa to jeden z licznych produktów Jotkela przeznaczonych do transportu w magazynach, halach fabrycznych czy warsztatach. Nowoczesna konstrukcja hulajnogi pozwala na łatwe prowadzenie i szybki transport w pomieszczeniach produkcyjnych.
więcej...
więcej...

Jotkel potwierdza certyfikat

 • Produkcja w krotoszyńskim Jotkelu jest wciąż zgodna z najwyższymi standardami wprowadzonymi przez normy ISO. To właśnie potwierdzili audytorzy z Polskiego Rejestru Statków.
więcej...
więcej...

W Jotkelu wytną i wyrzeźbią wszystko

 • Płaskorzeźba, logo producenta, dowolny napis czy kontury zdjęcia. Wszystko to może wyrzeźbić w drewnie profesjonalny wysokowydajny ploter frezujący CNC o uniwersalnym przeznaczeniu.
więcej...
więcej...

Menedżerowie jakości w Jotkelu

 • Wielkopolski Klub Menedżera Jakości zrzeszający menedżerów najważniejszych i największych firm na lokalnym rynku obradował w środę w krotoszyńskim Jotkelu.
więcej...
więcej...

Nowa szafa z Jotkela

 • Metalowa szafa na komputer przystosowana do monitorów LCD i plazmowych to nowość w ofercie krotoszyńskiego Jotkela.
więcej...
więcej...

Jotkel ponownie zaskakuje

 • JotKEL ponownie zaskakuje…tym razem najkorzystniejszą ofertą na szafy na komputer i monitor LCD dostępną w cenie 999,00* złotych!
więcej...
więcej...

Dziesięć lat do przodu

 • Firma działa na rynku od 30 lat. Produkuje meble warsztatowe, inne wyroby ze stali węglowych, nierdzewnych i aluminium oraz ręczne wózki transportowe.
więcej...
więcej...

Jotkel arcyprecyzyjny

 • Przedsiębiorstwo JotKEl z Krotoszyna podpisało z firmą Finn-Power z Finlandii kontrakt na dostawę nowoczesnej innowacyjnej wycinarki laserowej Finn-Power L6.
więcej...
więcej...

Precyzyjny pomiar Jotkela

 • Ramię pomiarowe INFINITE amerykańskiej firmy CimCore to najnowszy nabytek krotoszyńskiego Jotkela, wiodącego producenta mebli metalowych i dostawcy usług kooperacyjnych. Ramię to absolutna nowość na polskim rynku – precyzją pomiaru dorównują mu wyłącznie urządzenia stosowane w przemyśle lotniczym.
więcej...
więcej...

Jotkel znów nagrodzony

 • Innowacyjny proces, innowacyjny produkt, to nagroda jaką odebrał w Poznaniu właściciel Jotkela Jan Krzywonos.
więcej...
więcej...

Jotkel arcyprecyzyjny

 • GAZELA Przedsiębiorstwo Jotkel z Krotoszyna, jeden z największych w Polsce producentów wyposażenia fabryk, warsztatów i magazynów oraz dostawca usług kooperacyjnych, podpisał z firmą Finn-Power z Finlandii kontrakt na dostawę nowoczesnej wycinarki laserowej Finn-Power L6.
więcej...
więcej...

Podnosimy wiarygodność kredytową

 • Przedsiębiorstwo pozyskało 4,35 mln zł na inwestycje w maszyny, wyposażenie oraz modernizacje logistyki wewnętrznej z SPO WKP 2.2.1. Obecnie zatrudnia 202 osoby.
więcej...
więcej...

Unia pomaga im kwitnąć

 • Krotoszyńska Gazela Biznesu Jotkel ma 25 lat, park maszynowy wart 16mln zł i ponad 200 osób załogi.
więcej...
więcej...

Gazela z certyfikatami

 • Certyfikacja jest kontynuacją i jednocześnie rozszerzeniem procesu udokumentowanego przez firmę już siedem lat temu. Wówczas było to ISO 9001 gwarantujące, że w zakładzie działa system zarządznia jakością. W minionym miesiącu doszły do tego ISO 14001 i PN-N-18001.
więcej...
więcej...

Krótka logistyka produkcji

 • Wiele razy poruszaliśmy na łamach Logistyki zagadnienia zwiazane ze składowaniem i towarzyszącymi mu procesami oraz czynnościami. W łańcuchach dostaw etap składowania jest istotnym elementem, mającym nieraz w dużym stopniu wpływ na to, czy zamówiony towar dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie i nie zmieniając swych właściwości. Tym razem prześledzimy proces składowania w jednym z wielkopolskich przedsiębiorstw-w firmie Jotkel z Krotoszyna.
więcej...
więcej...

Wymiana ogrzewania w Jotkelu

 • Po wymianie ogrzewania na gazowe krotoszyński Jotkel, producent mebli metalowych i dostawca usług kooperacyjnych nie emituje dwutlenku siarki, sadzy i pyłów. Prawie do zera spadła emisja tlenku węgla. Podobnie jak emisja pozostałych zanieczyszczeń, Jotkel nie przyczynia się już do efektu cieplarnianego.
więcej...
więcej...

Ściśle na wymiar, z narzędziami i na lata

 • Wózek za darmo jako opakowanie? Czemu nie! Takie warunki oferuje większość producentów wózków warsztatowych sprzedawanych wraz z kompletami narzędzi. Coraz częściej menadżerowie warsztatów poszukują większych wózków oraz innych mebli robionych na zamówienie - droższych zaledwie o 20proc. od mebli seryjnych.
więcej...
więcej...

Jotkel certyfikowany

 • Trzy certyfikaty zaświadczające, że produkcja jest zgodna z najbardziej wyśrubowanymi normami zdobył krotoszyński Jotkel. Certyfikaty ISO 9001:200, 140001:2004 i PN-N-18001:2004, dowodzą, wyroby Jotkela są trwałe i bezpieczne o najwyższej jakości.
więcej...
więcej...

Nowa hala Jotkela

 • Nowa hala produkcyjna oddana w krotoszyńskim Jotkelu zwiększyła jego powierzchnię produkcyjną o 30%. Dzięki nowym szatniom i sanitariatom na produkcji Jotkel po raz pierwszy w blisko trzydziestoletniej historii firmy mogą pracować kobiety.
więcej...
więcej...

JOTKEL inwestuje w maszyny i... ludzi

 • Krotoszyńskie przedsiębiorstwo JOTKEL wdraża strategię zrównowa-żonego rozwoju. Z unijnej kasy pozyskało blisko cztery miliony złotych, a obecnie podjęło starania o kolejne środki na wsparcie nowych przedsięwzięć. Właściciel zakładu Jan Krzywonos i nwestuje również w swoich pracowników.
więcej...
więcej...

Od młotka do milionów

 • Jan Krzywonos zaczynał 29 lat temu z garścią podstawowych narzędzi. Dziś dysponuje najnowocześniejszymi maszynami na światowym poziomie, a majątek jego firmy JOTKEL szacowany jest na 16 milionów złotych. Wielokrotnie pomagały mu przypadki.
więcej...
więcej...

Szafa na komputer

 • Pierwszą w Polsce metalową szafę w cenie poniżej tysiąca złotych produkuje krotoszyński JOTKEL. Szafa znakomicie nadaje się dla komputerów sterujących produkcją czy magazynem ale również do komputerów na stacjach diagnostycznych.
więcej...
więcej...

Krotoszyński JOTKEL - 4 miliony z Unii

 • Ponad cztery miliony złotych unijnych pieniędzy na najróźniejsze inwestycje zyskał krotoszyński JOTKEL. TO nie koniec - deklaruje właściciel przedsiębiorstwa, Jan Krzywonos - znów staramy się o pieniądze z funduszy na wsparcie przedsiębiorstw dokonujących nowych inwestycji.
więcej...
więcej...

>Prawa autorskie JOTKEL Krotoszyn zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i wykorzystywanie zabronione. Copyright © JOTKEL Krotoszyn 1996-2024

Jotkel w mediach

Mapa Strony

JOTKEL Jan Krzywonos Spółka komandytowa z siedzibą w Krotoszynie, 63-700 Krotoszyn ul. Wiejska 43, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Nowe Miasto i Wilda Wydział IX Gospodarczy pod nr KRS 0000517804, NIP: 621-181-34-30 REGON: 302780961